Tamara Perković

Kao ravnateljica OŠ Juršići u svom mandatu htjela bih postići bolju komunikaciju između učitelja, roditelja i lokalne zajednice.
Uključivanjem škole u projekte na lokalnoj, nacionalnoj i europskoj razini htjela bih popraviti financijsko stanje škole, olakšati učenicima i učiteljima održavanje nastave i lakše usvajanje novih znanja i vještina za budućnost. U čitavom tom procesu škola bi trebala njegovati kulturnu i prirodnu baštinu Roverije i Istre što se posebno odnosi na nematerijalnu baštinu (jezik/dijalekt, običaje, stare obrte/vještine, tradicijske igre i sl.) te jačati digitalne kompetencije učenika.

Nadam se da će broj upisane djece rasti iz godine u godinu i da će škola postati prepoznatljiva po otvorenosti, suradnji i razmjeni iskustava s drugim školama te biti poticajno mjesto za učenje u koju će učenici rado dolaziti, osjećati se sigurno i stvarati svoje najljepše životne uspomene.

Tamara Perković, prof.
Ravnateljica OŠ Juršići

Svoj upit za ravnateljicu možete postaviti telefonski ili elektroničkom poštom

052/579-054