Datum objave: 23. travnja 2024.

Dan planeta Zemlje

Dana 22. travnja 2024. g. učenici u produženom boravku su obilježili Dan planeta Zemlje oslikavanjem likovnih radova. Razgovarali smo o očuvanju okoliša, ali i o tome kako svaki čovjek, vlastitim postupcima i životom, ostavlja svoj otisak i trag na našoj planeti te kako je važno živjeti u skladu s prirodom, brinući se o svijetu koji nas okružuje. Učenici su svojim radovima prikazali otisak koji svatko od njih ostavlja te odlučili kako žele da njihov bude u dobrom i pozitivnom smjeru.
Pozivamo i Vas da se na ovaj dan prisjetite važnosti očuvanja prirode i okoliša za sretniju i čišću budućnost.