Datum objave: 8. ožujka 2024.

Međunarodni dan žena

Mi smo ga obilježili 6. ožujka predavanjem koje su nam pripremili petaši: Lena, Erin, Manuel i Mauro pod vodstvom uč. Svjetlane koja je sa sedmašima pripremila transparente te sa šestašicama Mirjam i Marijom izlaganje o cvijeću te što ono simbolizira. Djevojke s Družbe od štenja odabrale su žene koje su po njima obilježile ljudsku povijest i zadužile nas svojim radom i djelima te se predstavile učenicima kao da stoje pred njima, a na njima je bilo da pogode tko su.