Datum objave: 8. svibnja 2024.

Predavanja PU Istarske

Posljednjeg tjedna u travnju poslušali smo predavanja djelatnika PU Istarske koji je tri dana proveo u našoj školi. S učenicima 5. i 6. razreda razgovarao je o nasilju na internetu, a sa sedmašima i osmašima i o rizicima ranog pijenja alkohola i alkoholizmu. Predavanju za roditelje na ove iste teme odazvao se velik broj roditelja.
Zajedničkom sviješću o rizicima, opasnostima i odgovornostima možemo doskočiti izazovima odrastanja u suvremenom svijetu da naši učenici postanu sretni i zdravi odrasli ljudi.
Hvala našoj psihologinji Ivani Mihaljica Baljak koja se svake godine potrudi organizirati ovakve susrete u sklopu Školskog preventivnog programa.