Nabrali smo kiticu najljepšega cvijeća, dat ćemo ga majčici nek je prati sreća

Autor: Sanela Bodiš, 9. 5. 2020.

Povodom Majčinog dana učenici 1. razreda vrijedno su za svoje majke pripremili ono najbolje što mogu dati, svoje riječi i cvijeće.

MOJA MAJKA

Moja majka se zove Sanja. Ima smeđu dugu kosu i zelene oči. Visoka je i vitka. Lijepo se oblači i ima puno parfema. Lice joj je toplo poput  sunca. Jako je volim i ona je najbolja na svijetu.

Lena

MOJA MAJKA

Moja mama voli ljubičastu boju. Ona mi pomaže s likovnim. Uvijek je tu kad me nešto boli. Moja mama je najbolja jer me mazi i pazi. Njezino je ime Katrin.

Ana

MOJA MAJKA

Moja mama zove se Sanja. Ona je niska i ima smeđu kovrčavu kosu. Najviše mi se na majci sviđaju njezine oči koje su zelene  poput trave u vrtu. Moja se mama prema meni ponaša dobro i voli mene. Ja isto puno volim svoju majku.

David

MOJA MAJKA

Moja mama se zove Noemi. Ona je niska i ima smeđu kosu. Najviše voli peći torte i kolače. Najviše volim ići u šetnju s mamom i brati šparoge. Moja mama je dobra.

Noa

MOJA MAJKA

Moja majka se zove Fani. Ona je visoka i ima dugu smeđu kosu. Najviše mi se sviđaju njezine smeđe oči. Moja majka se prema meni ponaša lijepo i nježno. S mojom majkom najviše volim igrati policajca i lopova.

Leon

MOJA MAJKA

Moja mama se zove Jasminka. Ona je visoka. Ima smeđu dugu kosu. Volim kad me pusti igrati tablet, a ne volim kad se ljuti na mene. Moja mama puno radi pa nema puno vremena za mene.

Manuel

MOJA MAJKA

Moja majka se zove Marta. Ima tamnu kosu i smeđe oči.  Srednje je visine. Najviše mi se sviđa njezin osmijeh. Prema meni se lijepo ponaša, zato je jako volim.

Mauro

MOJA MAJKA

Moja mama se zove Ksenija. Niska je. Ima kratku smeđu kosu, zelene oči kao mačkine u noći. Najviše volim majku kad me pohvali i kad zajedno rolamo.

Erin

MOJA MAJKA

Moja mama se zove Kristina. Ona je niska, ima  smeđu kratku kosu i zeleno smeđe oči. Moja mama je medicinska sestra i radi u bolnici. Za njih kažu da su anđeli  jer pomažu bolesnim ljudima. Ja jako volim svoju mamu jer je ona jako dobra, nježna i pažljiva.

Ivano

Anketa (mala)
Koliko dnevno provodiš vremena za računalom?